Nowy moduł szklany do okien do płaskiego dachu VELUX jest mniej widoczny na dachu i nadaje oknu elegancki wygląd.

Nowy moduł szklany do okien do płaskiego dachu VELUX jest mniej widoczny na dachu i nadaje oknu elegancki wygląd.

W dotychczasowej ofercie okno zabezpieczała matowa lub przezroczysta kopuła, wykonana z wysokiej klasy akrylu lub poliwęglanu. Nowa propozycja to moduł wykonany z 4 mm szkła hartowanego i wykończony aluminiowymi profilami na krawędziach. Dodatkowo szkło pokryte jest powłoką łatwozmywalną, dzięki czemu gromadzące się na szybie zanieszczyszczenia są rozpuszczane, a następnie spłukiwane przez deszcz.

W zestawie z oknem moduł szklany ma najwyższą z możliwych, 4. klasę szczelności. Wodoodporność gwarantują testy przeprowadzone w najlepszych laboratoriach w branży.

Moduł szklany można montować w oknach do płaskiego dachu w wersji nieotwieranej (VELUX CFP), otwieranej manualnie lub elektrycznie (VELUX CVP), w dachach o kątach nachylenia od 5 do 15 stopni. Dostępny jest w 8 rozmiarach, w szerokości od 60 do 120 cm.

Jak zapewnia producent okno do płaskiego dachu, wyposażone w nowy moduł szklany zachowuje wszystkie dotychczasowe zalety, takie jak: dobre parametry izolacyjne i możliwość zainstalowania elektrycznie sterowanej rolety. Podstawowa różnica zauważalna jest od strony dachu. Moduł szklany jest mniej widoczny i nadaje całemu oknu elegancki wygląd. Dla architektów to większa elastyczność i swoboda projektowania. Takie okno może być zainstalowane nawet w najbardziej ekskluzywnym budynku.

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem